Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:09:00-13:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:Вихідний
  • Головна

Другий «Паспортний сервіс» запрацював у Харкові

Оцініть матеріал!
(9 голосів)

     21 серпня поточного року у Харкові урочисто відкрився другий у цьому місті Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» за адресою проспект Московський, 137. До цього часу харків’яни  мали можливість оформлювати собі закордонні паспорти та ID-картки в місцевих ЦНАПх, підрозділах міграційної служби області та  «Паспортному сервісі» на вулиці  Сумська, 10.

   Попри таку велику кількість місць, де жителям області надавали цю адміністративну послугу, черги на оформлення виїзних  документів у Харкові зберігались. Щодня, лише до Центру обслуговування громадян Державного підприємства «Документ» по вул.. Сумська,10 приходило близько 350 осіб.  Аби покращити умови обслуговування громадян й, врешті-решт, прибрати черги у місці, керівництво ДП «Документ» вирішило відкрити ще один сучасний центр, де мешканці міста та його гості змогли б у комфортних умовах, не витрачаючи більше 15 хвилин свого часу, оформити закордонні паспорти. Окрім цього, в Центрі можуть оформити паспорта громадянина України у вигляді ID-карти харківчани, які зареєстровані  в Київському, Шевченківському у Основ‘янському та Московському  районах. Також тут є можливість укласти договір страхування, проставити апостиль на документи та подвійний апостиль з перекладом більш ніж 52 мовами,  замовити довідку про несудимість.

      Для зручності відвідувачів у «Паспортному сервісі» є вільний WI-FI, спеціальний ігровий куточок для дітей. На урочистостях з нагоди відкриття крім представників Державної міграційної служби були присутні представники місцевої влади, вищих учбових закладів Харкова, кореспонденти центральних та регіональних засобів масової інформації.

     Перерізали урочисто святкову стрічку і таким чином вже офіційно відкрили другий центр керівник Департаменту Державного підприємства «Документ» Ольга Анатолівна Соколова та Анна Семенівна Метелиця - завідувач сектору центрального оформлення документів ГУДМС України в Харківській області.

   З привітальною промовою виступив проректор з науково-методичної роботи та міжнародної діяльності Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, доцент Грицьков Євгеній Володимирович.

    Розташовувався новий харківський «Паспортний сервіс» на третьому поверсі  універмагу «Харків». У Центрі працює 15 робочих станцій для оформлення документів та 5 віконечок забезпечуватимуть їх видачу. Щодня планують приймати понад 400 осіб. Персонал, який обслуговуватиме клієнтів, завершив своє навчання паспортній справі та стажування в інших уже існуючих центрах обслуговування громадян.

    Під час урочистостей  гостям  презентували  пересувну робочу станцію з оформлення документів  на базі мікроавтобуса. У даному випадку, громадянин обирає місце і час, де йому буде зручно зустрітись. Виїзне оформлення та мобільна видача «Паспортного сервісу» наразі працює в найбільших містах України та поступово розширює свою географію надання послуг.

   Станція забезпечена системою зв’язку, має високий рівень захисту та облаштована спецобладнанням для зняття біометричних даних. Щоб здійснити процедуру подачі заявки на паспорт та отримати його, треба зателефонувати за одним із номерів підприємства, де фахівці нададуть попередню консультацію щодо термінів, необхідних документів, вартості і самої процедури замовлення.

По документи можна приїхати самому або ж замовити додаткову послугу — мобільну видачу

Режим роботи Центру  «Паспортний сервіс» з 9:00 до 18:00 (без перерви на обід), неділя – вихідний день. 

Сподіваємося, що високий рівень обслуговування працівників Центру «Паспортний сервіс» задовольнить вимоги клієнтів та сприятиме подальшій співпраці.


Додаткова інформація

Другий «Паспортний сервіс» запрацював у Харкові: 5.0/5 - 9 відгуки

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності